יש לכן שאלה? 077-55-20-777

כל מה שצריך לקליניקה מצליחה

תחום הקוסמטיקה והטיפוח הוא אחד מתחומי העסקים המשגשגים ביותר בישראל במהלך השנים האחרונות וזאת לנוכח המודעות ההולכת וגוברת בקרב הציבור הרחב בישראל (נשים וגברים כאחד) בכל הנוגע לטיפוח גופם והמראה החיצוני. כיום, בכל רחבי הארץ ניתן למצוא היצע הולך וגדל של בתי עסק המציעים מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים כאלו ואחרים לגברים ונשים. בתי עסק אלו מנוהלים על ידי קוסמטיקאיות מתחילות או וותיקות העושות הכול על מנת להפוך את העסק הנמצא בבעלותם למותג מוביל בתחומו באזור בו הן פועלות.

 

קראי עוד
רכישת מברשת איפור לנשים

הקוסמטיקה כוללת תחומים רבים כאשר מקום של כבוד נתון למראה של הציפורניים. כל אישה שואפת וחולמת על כפות ידיים אסתטיות ומטופחות. ציפורניים מושלמות ויפות המשוחות בגוון לק אופנתי ויפה. הבעיה היא כי לא כל הנשים אכן התברכו בציפורניים שכאלה, עמידות, יפות ומעוצבות. בדיוק לשם כך קיימת האפשרות לקבל עזרה 'מבחוץ'. טיפולי ציפורניים הכוללים מניקור, מילוי ציפורניים, בניית ציפורניים, קישוטי ציפורניים וכל מה שלמעשה יגשים את חלומה של כל אישה ובכל מצב של ציפורניים.

 

קראי עוד
הטיפולים האסתטיים בדרך למראה מושלם

כל אישה הייתה רוצה לדבוק בשגרת טיפוח, ולכל אישה מגיע להיות מטופחת. בכדי ליהנות מטיפוח, נראות נפלאה והרגשה טובה, לא צריך בהכרח טיפולי אסתטיקה מתקדמים, אלא טאץ' קטן יכול לעשות המון. מי שאמר שכל אישה יפה, צדק – אך כל אישה יכולה יכולה להיות אפילו יפה יותר!

 

קראי עוד

 צבעים שמשתנים לפי טמפרטורת גוף

קראי עוד

מגיעות בקשת צבעים מגוונת ניתן למהול בכל ג'ל ולהשתמש בעזרת מגנט

קראי עוד

גרוס הכי דק שיש  בעזרת מחט ההזרקה ניתן לכוון קישוט ממוקד

קראי עוד
נדירה במיוחד- הושקה לרגל יום העצמאות ה-150 לקנדה
 
קראי עוד

אלמנטים של תעתוע בעזרת מגנט או עט מגנט

קראי עוד
  1. 1
  2. 2
  3. 3

פריטים 1 עד 10 מתוך 28 פרטים

קבע סדר יורד