יש לכן שאלה? 077-55-20-777

מה נכון להציע ללקוחה על פי גילה?

לקוחות בשנות ה-20 קשובות פחות לטיפוח הציפורניים בניגוד לבנות 50 ומעלה ובנות ה-30 הקצרות בזמן. הכירי את צרכי הלקוחות שלך על-פי גילן.

אני טוענת שגיל הוא רק מספר. יחד עם זאת ידוע שציפיותיה של לקוחה בשנות העשרים שונות לחלוטין מציפיותיה של לקוחה בגיל חמשיים פלוס, כמו בחיים, גם בכל הקשור לטיפולים המוענקים בסלון. הצצה לסגנון חייהן של הלקוחות, על-פי חתך קבוצת גיל, תצייד אותך בכלים ורעיונות שיסייעו לך להעז להציע שירותים מותאמים

קראי עוד
יתרונות מוצרי קוסמטיקה טבעיים

מוצרי קוסמטיקה הם החברים הטובים ביותר שלנו. מהרגע בו אנו פוקחים את העיניים ועד לרגע בו אנו הולכים לישון – אנו מורחים משחות שונות, תכשירים קוסמטיים מגוונים, איפור, בישום ועוד, כיד הדמיון הטובה ובהתאם לצורך. עם חלוף השנים, הבינו יותר ויותר אנשים כי השימוש במוצרי קוסמטיקה שאינם טבעיים עלולים, לטווח הארוך, לפגוע בעור – זאת בשל העובדה שמדובר בחומרים כימיים, הרחוקים מרחק שנות אור מהטבע. כך החלה המהפכה הטבעית, שסחפה אחריה אינספור אנשים שמבינים את הצורך בשימוש בחומרים טבעיים בלבד. מהם היתרונות של מוצרי קוסמטיקה טבעיים ומדוע כדאי לכם לעבור לשימוש בהם?

קראי עוד
קוסמטיקה ואסתטיקה

ידוע ששיניים לבנות מסמלות בריאות איתנה, טיפוח, סטטוס ואיכות חיים. כל אחד רוצה שיהיה לו את החיוך מיליון דולר, ושכל השיניים שלו יהיו ישרות וצחורות. במהלך שנות חיינו יש לשניים נטייה לדהות ולשנות את הצבע שלהן. כמו כן, יש גורמים רבים שמשפיעים על הצבע הטבעי של השן ומכתימים אותה כמו קפה, עישון, תה, תזונה לקויה, אלכוהול ועוד.

 

קראי עוד
איך להשיג מראה זוהר

המראה הוא כרטיס הביקור שלנו. מחקרים רבים מצביעים על כך שחזות אטרקטיבית משפיעה על ההצלחה בתחומים רבים מזוגיות ועד קריירה. טיפוח לאורך שלבי החיים מעכב הזדקנות ומשפר את מרקם העור ואת ההופעה הכללית הן אצל נשים והן אצל גברים. 

קראי עוד
המדריך לרכישת ציוד לקוסמטיקאית

פיתחת מכון קוסמטיקה יכול להיות חלומה של כל אישה ולא מדובר רק על הגשמה של חזון עצמי שיכול להיות וער עוד מתקופת הילדות אלא גם עסק רווחי ביותר. עם זאת, השלבים לפתיחת המכון אינם פשוטים ובעיקר לא שלב רכישת הציוד. עלות יקרה, מגוון רחב של מכשירים שפועלים בצורה שונה ודגמים שונים לאותו המכשיר יכולים לסבך מאוד את התהליך, ולכן מונח לפניכם מדריך שיסביר כיצד רוכשים את הציוד ומה חשוב לדעת.

קראי עוד
כל מה שצריך כדי להיות קוסמטיקאית מצליחה

תחום הקוסמטיקה והטיפוח הוא אחד מתחומי העסקים המשגשגים ביותר בישראל במהלך השנים האחרונות וזאת לנוכח המודעות ההולכת וגוברת בקרב הציבור הרחב בישראל (נשים וגברים כאחד) בכל הנוגע לטיפוח גופם והמראה החיצוני. כיום, בכל רחבי הארץ ניתן למצוא היצע הולך וגדל של בתי עסק המציעים מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים כאלו ואחרים לגברים ונשים. בתי עסק אלו מנוהלים על ידי קוסמטיקאיות מתחילות או וותיקות העושות הכול על מנת להפוך את העסק הנמצא בבעלותם למותג מוביל בתחומו באזור בו הן פועלות.

 

קראי עוד
נדירה במיוחד- הושקה לרגל יום העצמאות ה-150 לקנדה
 
קראי עוד
איך להיות הכלה המושלמת

במסגרת המרדף אחר הלוק המושלם בדרך לחופה במטרה להיות הכלה שכולם ידברו עליה - הדרך עוברת הדרך בין מספר ספקים שונים ונותני שירותים, החל משמלות כלה ועד באיפור, עיצוב שיער, בניית ציפורניים מכוני שיזוף ועוד. כל אחת רוצה להיות מיוחדת ולהיראות במיטבה לקראת הערב הגדול. במאמר זה ליקטנו עבורכם מספר טיפים ועצות טיפוח על החשיבות הטיפול קוסמטי לקראת החתונה. טיפול קוסמטי לכלות לא חייב להיות הוצאה יקרה בכדי להיעשות בצורה מקצועית. הכלל פה הוא להפריד בין כל איזור טיפוח ולהתמקד בו באותו הטיפול בכדי שיעשה במהירות וביעילות.

 

קראי עוד
חשיבות המניקור לגברים

שנות האלפיים הביאו איתן פתיחות בין המינים ושינויי תודעה בתפיסת ההגדרה של גבר ואישה, מושגים כמו "מטרו-מן" נכנסו לתודעה הכללית והסביבה החלה לעודד גברים יותר ויותר להשקיע בעצמם.

 

קראי עוד
לא רק בניית ציפורניים – מגוון טיפולים למראה נשי

הידיים שלנו מושכות אליהן תמיד תשומת לב רבה, ובמיוחד זהו המצב כשהציפורניים ארוכות, מטופחות ומרשימות מאוד. במקביל לבניית ציפורניים, ישנן עוד אופציות שמשדרגות את המראה החיצוני שלנו ואיתו גם את הדימוי העצמי ואת איכות החיים.

 

קראי עוד
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

פריטים 21 עד 30 מתוך 40 פרטים

קבע סדר יורד