רביעי, 11 באפריל 2018

בניית ציפורניים - מקצוע מניב ורווחי

לימודי בניית ציפורניים, מקנים לך את הכלים והכוח לפתוח עסק עצמאי, מניב וריווחי ולהעצים את הכישרון שלך.

תעשיית  בניית הציפורניים נמצאת כל הזמן בצמיחה ובהתפתחות מתמדת, בהתאם לחידושים הטכנולוגיים ולטרנדים האופנתיים המובילים בעולם. בניית ציפורניים הפך להיות מקצוע ריווחי ומבוקש עם אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות. המותגים המובילים מציעים הכשרה ייחודית ובינלאומית ששורשיה במכללות של המותגים בחו"ל.

כך למשל, במכללת BIO SCULPTURE  הלימודים מקיפים ומבוססים על תוכנית הלימודים של מרכז ביו סקלפצ'ר העולמי. המתכונת מורחבת וכוללת קורס בניית ציפורניים בג'ל- מתחילות, קורס בניית ציפורניים בג'ל- מקצועיות, קורס מניקור, קורס פדיקור, קורס מדריכות מורשות בינ"ל צוות המורים של המכללה מתעדכן בכל הטרנדים והחידושים בתחום בעולם על מנת להעביר את הידע המקצועי והנרחב ביותר לתלמידות הקורס.

מעבר לידע המקצועי הרחב שהתלמידות מקבלות במהלך הלימודים, לימודי בניית ציפורניים במכללות של המותגים המובילים מקנים לתלמידות גם כלים שיווקיים ודגש גדול לתקשורת הבין אישית והסביבתית של התלמידה עם הלקוחות הפוטנציאלים. בנוסף, מושם דגש גם על ניהול וארגון העבודה במכון, הופעה ייצוגית, ניקיון וסדר.

מה ההבדל בין קורס במכללת ביו סקלפצ'ר לקורסים אחרים?

זהו הקורס המעמיק ביותר בנושא ציפורניים טבעיות. הקורס להכשרת בונות ציפורניים בשיטות BIO SCULPUTR נבנה כך שבסיומו יהיה בידיה של הבוגרת מיומנויות טיפוליות ברמה גבוהה ביותר וידע נרחב בתחום. קורס ההכשרה שם דגש על יכולת הטכנאית בתהליך הריפוי. לצורך כך הקורס כולל תרגול רב כחלק אינטגרלי מהלימודים, ונוסף נלמדים עקרונות כיצד לטפל ולעזור בכל גיל ובכל בעיה.

אחת הסיבות שלימודי בניית ציפורניים הפכו למבוקשים כל כך, מעבר לתגמול הכספי המורגש כבר בתחילת הדרך כעצמאית, היא שאין צורך בידע מוקדם בכדי ללמוד את המקצוע. הוא מאפשר לכל אישה, בכל גיל ובכל מצב משפחתי ללמוד מקצוע שייתן לה אפשרות להתפרנס בשעות נוחות ובמקרים רבים גם בעבודה מהבית. התעודה הניתנת למסיימות הקורס במכללות של המותגים המובילים מקנה לבוגרות גם יוקרה ושייכות לחברה עולמית, בנוסף ליכולת לעבוד גם בעולם ולא רק בישראל.

 

מגוון רחב של אפשרויות

המומחים של ביו סקלפצ'ר הגיעו למסקנה שלק ג'ל בסיסי אחד לא יכול להתאים לכל סוגי הציפורניים ולכן בחברה קיים היצע רחב של ג'לים בסיסיים המותאמים לכל סוג ציפורן ועונים על כל בקשה אפשרית של הלקוחה. לק ג'ל של ביו סקלפצ'ר מעניק מראה אסתטי ומיידי לבעיית הפטרת. ראשית על ידי הענקת פתרון ויזואלי מידי, כיוון שעם הלק ג'ל ניתן לפסל כיסוי בדמות ציפורן שלמה על הבהונות גם בהיעדר ציפורן. הציפוי נמרח במספר אפשרויות ובהתאמה אישית, לאחר אבחון, המאפשר המשך טיפול רפואי. הג'ל הינו אנטי פטרייתי בשל יכולתו הגמישה והמבנה המולקולרי שלט. הלק ג'ל מגן על ציפורן טבעית, מונע התפצלויות, משקם לאחר בנייה ומעודד צמיחה. תוכנית הלימודים כוללת ידע תיאורטי רחב ומקצועי וכן עבודה מעשית.