ראשון, 15 באפריל 2018

איך להראות במיטבך 

כל מי שהתחתנה תגיד לכן כי מדובר ביום הכי מאושר בחיים שלה. אין עוד אירוע שמשתווה מבחינת העוצמות שלו והרגש המעורב בו כמו חתונה. ביום החתונה אתן תהיו מוצפות באינספור רגשות ותהיו עסוקות באלף דברים עד אשר לא יהיה לכן זמן לחשוב על המראה שלכן. על כן השקעה במראה צריכה להיעשות לפני יום החתונה ואתם צריכות להגיע למצב בו ביום החתונה אתן מגיעות אל מוכנות מלפני ולמפנים ולא משאירות דבר ליד המקרה. לא סתם נשים חולמות על יום החתונה שלהן מגיל קטן והן חושבות ומדמיינות כיצד ייראו ביום החתונה. החתונה היא הזדמנות להיות היפות ביותר והמרשימות ביותר שיש ולהותיר חותם על האורחים שלכן ועל בן זוגכן. אך בכדי להבטיח זאת יש לעבוד קשה ולהשקיע במראה שלכן ולא לקבל אותו כמובן מאליו. על כן ריכזנו בעבורכם מספר טיפים שיבטיחו כי תהיו היפות והמרשימות ביותר שיש.

השקיעי בשמלה

תשאלו כל אישה מה הכי זוכרת מיום החתונה שלה ואתם יודעים מה תהיה התשובה שלה? לא החופה, לא האוכל וגם לא האלכוהול או הריקודים. מה שכל אישה זוכרת מהחתונה שלה זה את שמלת הכלה. שמלת הכלה היא דבר משמעותי ביותר בחתונה ואין ספק כי השמלה צריכה להיות היפה ביותר שיש והמרשימה ביותר שיש. שמלה יפה היא עירבון לחתונה מוצלחת ואת זאת אתן חייבות לזכור. על כן השקיעי בבחירת השמלה, היעזרי בחברה טובה או באמך ויחד בחרו את השמלה היפה ביותר אשר תשב עליכן באופן מושלם. ככל שתשקיעי יותר בבחירת השמלה כך תהיה יותר מאושרת ביום החתונה ואת זאת חשוב שתזכרי.

איפור כלה – אולי הדבר החשוב ביותר?

אין ספק כי השמלה חשובה ביותר אך אם האיפור שלך לא יהיה בהתאם וברמה הגבוהה ביותר שיש הרי שאין כל משמעות לשמלה שלך. איפור כלה חייב להיות מושלם ולהדגיש את הצדדים החזקים של כל כלה. אתן חייבות להבין כי איפור כלה משתנה בהתאם למראה של הכלה ובהתאם למאפייני הפרצוף שלה. איפור אשר מתאים לכלה אחת לא יתאים בהכרח לכלה אחרת וכאן באה לידי ביטוי המקצועיות של המאפרת. ככל שהמאפרת תהיה יותר טובה ויותר מקצועית כך האיפור שלכן יהיה יותר יפה. על כן אתן צריכות לעשות הכול בכדי לבחור את המאפרת הטובה ביותר אשר תשרת אתכן בצורה מושלמת.

אל תזניחי את בן זוגך

עליכן להבין כי המראה שלכן בחתונה הוא חשוב ביותר וכך גם בחירת האיפור בניית הציפורניים והשמלה. אך לצד אלו אתן חייבות להבין כי המראה של בן זוגכן הוא לא פחות חשוב. אם בן הזוג שלכן לא יהיה יפה ולא לבוש ברמה גבוהה הרי שלא משנה כמה יפות אתן נראות יזכרו תמיד את המראה המוזנח שלו ועל כן אתן צריכות להבטיח כי הוא ישקיע במראה שלו גם כן.