שני, 28 במאי 2018

האם כדאי לשים לק ג'ל אחרי פטרת ציפורניים? לחזור ללכת יחפים בגאווה גדולה

נמאס לכן ללכת עם כפכפים ולשמוע מכל עבר שאלות לגבי הציפורניים המוזרות שלכן?

קשה לכן עם העובדה שאתן לא יכולות להראות את כפות הרגליים שלכן במקומות ציבוריים?

אתם מתביישות להוריד נעליים אפילו כשאתן בחוף הים?

כנראה שפטרת הציפורניים הגיע גם אליכם.

למרות שמדובר בתופעה מדבקת שעלולה להדביק גם את הקרובים אליכן יש לא מעט פתרונות לשים את הבעיה מאחורינו. לאחר הטיפול ולאחר שהפטרת ציפורניים כבר לא חלק מחיינו נוכל לחזור לשגרה ואפילו למרוח לק ג'ל על האצבעות.

אז איך מטפלים בתופעה המרגיזה? כל התשובות בפנים


פטרת ציפורניים היא אומנם תופעה לא אסטטית ולא נעימה אבל היא תופעה שבהחלט ניתנת לטיפול ובניגוד אולי לתופעות כרוניות אחרות היא לא חייבת להיות חלק מחיינו אם מטפלים בה נכון. אחת הדרכים היא שימוש בקרמים שלמעשה פותרים את הבעיה מבחוץ ומציגים את הציפורניים שלנו בצורה יפה יותר. אומנם מדובר בפתרון חלקי כיוון שהקרמים השונים לא תמיד חודרים אל מתחת לציפורן ואל העור, אבל אם מדובר בפטרת ציפורניים פשוטה הקרמים בהחלט יכולים לסייע.

פתרון נוסף הוא שימוש בתרופות שאפשר להשיג בכל בית מרקחת וכמובן בליווי מרשם רופא מתאים. התרופות עובדות מצוין אך הבעיה איתן היא שהן יכולות להיות מלוות גם בתופעות לוואי מה שקצת מעיב על הטיפול. פתרון נוסף הוא טיפול באמצעות לייזר שהוא למעשה הטיפול היעיל והנוח ביותר. מאידך הבעיה עם הטיפול בלייזר היא כמובן העלויות הכספיות שגבוהות בהרבה משאר הטיפולים האחרים. עוד אופציה היא טיפול טבעיבפטרת ציפורניים אפשר בהחלט לומר שהיא האופציה העדיפה ביותר כיוון שהיא משלבת את כל היתרונות של הטיפולים האחרים אבל כמעט ללא החסרונות.

לחזור למרוח לק ג'ל לאירועים או סתם ביום יום


מריחת לק ג'ל היא אחת החוויות המהנות ביותר שלכן. אתן יכולות למרוח לק ג'ל לבד או עם החברה הכי טובה, אתן יכולות לבחור בכל צבע שאתן רוצות, אתן יכולות לבחור את הסגנון הרצוי ואתן כמובן יכולות לעשות שילובים מנצחים כאשר כל אצבע מקבלת טיפול מיוחד. אחרי שהסרתן את העניין עם פטרת הציפורניים הגיע הזמן שלכן לחזור לאחת ההנאות הגדולות ביותר ולעשות זאת ללא חשש כי אחרי שהטיפול הסתיים אתן חופשיות לעשות כרצונכן.

הרבה מאוד נשים לוקחות את כל נושא הטיפוח של הציפורניים צעד אחד קדימה ומעוניינות ללמוד את התחום בעצמן. גם עבור אלו שלא יעסקו בזה או לא יתפתחו לעסק מניב מומלץ מאוד לעבור את הקורס, כיוון שלאחריו אתן יכולות ממש לעשות לק ג'ל לעצמכן ברמה מאוד גבוהה. ללמוד בניית ציפורניים בג'ל זו לא אופציה ששמורה רק לחלק מכן אלא לכולן, אם גם את רוצה לעשות זאת את בהחלט יכולה.