שני, 28 במאי 2018

הדרכים להשגת מראה עור צעיר ובריא בדרך טבעית ואורגנית

טיפולים ידידותיים ואורגנים המבוססים על חומרים טבעיים זהו אחד הטרנדים החמים ביותר בעולם הביוטי. כיום המגמה היא להשאיר את הכימיקלים מאחור ולטפח את הגוף והמראה באמצעות פעילויות, טיפולים ומוצרים הרבה פחות מזיקים ויותר ידידותיים. שיטות טיפול טבעיות יותר חולשות על כל תחומי הטיפול וטיפוח הגוף החל בבניית ציפורניים ועד השגת מראה עור צעיר ובריא. לכן אם רצית לרענן את עור הפנים שלך אך ללא טיפול פולשני או שימוש במסכות עשירות בכימיקליים, לפניך 5 דרכים אשר יעזרו לך להשיג את אותה המטרה אך בדרך הרבה יותר בריאה, טובה וטבעית.

העלמת קמטים באמצעות סרום ייעודי

כולנו חולמות להיראות צעירות כבמטה קסם וכיום זה אפשרי. אם עד היום כמה זריקות בוטוקס היו מטשטשות את הקמטים, כיום אין כבר צורך להזריק. באמצעות סרום לפנים אורגני המכיל מרכיבים שמופקים מצמחים ניתן להצעיר את עור הפנים ללא מרשם רופא או תופעות לוואי ומבלי להסתכן בכל תופעות הלוואי שנגרמות כתוצאה מהזרקות.

 

סרום הביוטולין משמש בעצם כבוטוקס אורגני ללא רעלנים ומספק תוצאות דומות מאוד להזרקות הבוטוקס המסורתיות רק ללא תופעות הלוואי המציקות.

תזונה נכונה

המזון הוא הדלק של הגוף ויש לו השפעה גדולה על איך שאנו מרגישות ונראות. תזונה נכונה ומוקפדת היא המפתח לעור רענן, צעיר ובריא וישנם אף מזונות אשר ידועים כמיטיבים עם העור. לכן אם תקפידי לאכול ירקות ולהם איכויות מטהרות כמו: חסה, גזר, עלים ירוקים, מלפפון, שומר וצנון, עם הזמן תתחילי לראות את התוצאות.

שינה טובה

כאשר אנו לא ישנות מספיק יש לנו כתמים שחורים ונפיחות מתחת לעיניים. לכן שנת לילה איכותית יכולה לעשות נפלאות לעור הפנים וגם לתחושה הכללית. הקפידי לעזוב את הכל מדי יום בשעה 22:00 בערב ועשי את דרכך למיטה. תהיי בטוחה שככל שתתמידי תרגישי הרבה יותר ערנית ורעננה וגם תראי בהתאם להרגשה.

פעילות גופנית ומדיטציה

מלבד העובדה שפעילות גופנית פשוט טובה לבריאות, לאחריה העור מעט סמוק והמראה שלו הופך למאוד חיוני. הקפידי לתרגל פעילות גופנית המועדפת עליך לפחות כמה ימים בשבוע. כמו כן שלבי גם מדיטציה להפגת מתחים למשך 5 עד 10 דקות כל יום לפחות. הפגת המתחים, הלחצים והחרדות תעשה נפלאות לעור הפנים שלך.

והעיקר: לשתות הרבה מים

כולנו שומעות חדשות לבקרים על סגולתם של המים. ואכן כל דוגמנית אשר נשאלת על סודות היופי שלה תשמח לשתף שמלבד תכשירים כמו סרום לפנים, שתייה מרובה של מים במהלך היום פשוט עושה את ההבדל וגורמת לעור הפנים להיראות חלק ורענן. זהו אינו טיפול אלא הרגל שדורש ממך רק להקפיד ולבצע. למתמידות צפויה הצלחה.