רביעי, 9 במאי 2018

איך לשמור על עיצוב ציפוריים בזמן ניקיון?

 

אופנות זה עניין שמתחלף עם השנים אך אם יש משהו ברור, זה שכולנו רוצות שיהיו לנו ציפורניים כמה שיותר מטופחות. הציפורניים הן חלק ממי שאנחנו כי כאשר אנחנו לוחצות למישהו יד, הוא לא יכול שלא להתרשם מיד מהשאלה האם אנחנו מטפחות את הציפורניים או לא. לכן ברור מדוע גם אתן חושבות על העניין הזה, בוחרות בכל פעם מחדש את העיצוב הכי יפה ואף מתלבטות בין לק-ג'ל ובין אפשרויות שונות. מה שבטוח זה שאם אתן משקיעות כל כך הרבה בבחירת הצבע, הדוגמא והסגנון, זה טבעי שתרצו לשמור על הציפורניים המעוצבות והיפות שלכן לכמה שיותר זמן כשאתן חוזרות מהקוסמטיקאית שקישטה אותן כל כך יפה.

 

האם יש דרך לנקות את המטבח מבלי לפגוע בציפורניים?

 

מי מאיתנו לא מכירה זאת? אנחנו חוזרות מהקוסמטיקאית מרוצות ואפילו מצלמות את התוצאה כדי לשלוח לחברה, נכנסות הביתה וקולטות שהמטבח הפוך ומלוכלך. מייד אנחנו חושבות לנקות אותו אך במקביל עולה השאלה: האם זה לא יפגע לי בציפורניים? כדאי שתדעו שהרבה פעמים כפפות יכולות להגן, אך מצד שני, אם עשיתן לק-ג'ל, הכפפות רק הורסות את הלק ולכן עדיף להימנע משימוש בהן. לכן כדאי להשתמש בחומרי ניקוי עדינים יותר ובהחלט כדאי לבחור את האופציה הכי אקולוגית שקיימת כי כך תדעו שהנזק לציפורן יהיה כמה שיותר קטן.

 

איך לנקות ברזים בצורה מושלמת?

 

האמת היא שאחת מהמשימות הכי מורכבות שיש בכל מה שקשור לניקיון המטבח, זו כמובן ההברקה של הברז. כולנו יודעות לומר שהמטבח עצמו יכול להיראות נקי אך אם לא הברקנו את הברז זה כאילו לא עשינו כלום. לכן חשוב להבין שיש הבדל בין ניקיון של ברז מטבח ובין ניקיון של ברז אמבטיה ובהחלט כדאי יהיה לבחור את החומרים המתאימים לכל פעולה כזאת. שימו לב, בין היתר, שגם לא כדאי לנקות את ברז המטבח בדיוק עם אותם חומרים שמשמשים אתכן גם לניקוי האמבטיה עצמה. יש הבדל בחומרים שמהם עשויים הברזים הללו ולכן צריך להיות הבדל גם בבחירת חומרי ניקוי עבור ברזי מטבח וכיורים חדשים.

 

הזמיני אשת מקצוע שתעזור לך

 

את לא רוצה לקחת סיכון ולהרוס את בניית הציפורניים שלך? מעדיפה לשמור כמה שרק אפשר על אותם ברזים וכיורים שהשקעת לא מעט כסף בקנייתם? אם כך, כדאי לזכור שאת יכולה גם להזמין מנקה מקצועית שתעזור לך ושתבצע את עבודת הניקיון במקומך. זה לא משנה אם החשש שלך הוא שתשברי ציפורן כי הציפורניים שלך חלשות בתקופה האחרונה או שחבל לך על העיצוב, כי בכל מקרה מנקה מקצועית תוכל לפתור את הבעיה הזאת. מה שכן, אנחנו ממליצים לך לבדוק היטב אל מי את פונה וממי את מזמינה את השירות הזה כי כמובן שהמנקה חייבת להיות אשת מקצוע מובילה עם הרבה ניסיון, ידע והמלצות של נשים אחרות שכבר הזמינו אותה.